پلتفرم های قدرتمند برای تشخیص بیماری با دسترسی بیشتر در مکان های مختلف

تشخیص مولکولی مقرون به صرفه و به موقع در بیمارستان ها، مراکز مراقبت و خانه ها مورد نیاز است. اما اغلب روش‌های تشخیصی امروزی کاربری محدود داشته و یا بسیار گران هستند. در یوتاژن، با بهره گیری از فناوری های نوآورانه، استفاده از تست های تشخیصی در مراقبت های بهداشتی، در محیط های صنعتی، سفر و در خانه آسان می گردد.

از جمله پلتفرم های زیست فناوری مورد استفاده، میتوان تکثیر ایزوترمال متصل به حلقه (LAMP)، واکنش تکثیر بر پایه آنزیم نیکینگ (NEAR)، و تشخیص بر پایه CRISPR/Cas را نام برد. تشخیص در این فناوری ها میتواند با روش های مختلفی از جمله روش رنگ سنجی، روش فلوئورسنت، و یا کروماتوگرافی لایه نازک (TLC) انجام شود. در روش فلوئورسنت، یوتاژن با طراحی پروب های beacon، پلتفرم LAMP-Beacon را برای دستیابی به محصولات تشخیصی multiplex برای تشخیص حضور چند نوع نوکلئیک اسید با حساسیت بالا ارائه می دهد.فناوری های توسعه یافته در یوتاژن می توانند در سریع ترین زمان راه حل و ابزار لازم در صنعت تشخیص را فراهم کرده و پاسخگوی نیاز تشخیصی برای هر نمونه، هر هدف و در هر مکان باشند. بنابراین، با کمک این پلتفرم ها در آینده تولید و توسعه محصولات تشخیصی بر بالین (Point-of-care testing) فراهم خواهد شد، و نتایج به موقع، متخصصان مراقبت های بهداشتی را قادر می سازد تا تصمیمات مناسب و کارآمدتری برای درمان و کنترل بیماری اتخاذ کنند.

یوتاژن پیشگام در توسعه الگوی جدید آزمایش های مولکولی برای بیماری‌های عفونی و سرطانی، غذا و کشاورزی می باشد. با محصولات یوتاژن، متخصصان می توانند یک آزمایش مولکولی را با حداقل آموزش انجام دهند و نتایج را در عرض 30 دقیقه پس از دریافت نمونه ارائه دهند. سیستم ما به دلیل مهندسی و طراحی منحصربفرد بر پایه تکثیر اسید نوکلئیک قادر است نتایج دقیق و حساس را به سرعت ارائه دهد.

    برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انجام کار با ما تماس بگیرید

    حوزه موردنظر